Za S-dražbami stojí kouč i bankrotář. Portál o likvidaci administrátora neinformuje

Kdo stojí za portálem S-dražby? Dvě firmy, ze kterých je jedna v likvidaci, kouč i bankrotář. V aktivitách pokračují navzdory finančním problémům.

Portál S-dražby, kterého praktiky jsme popsali v článku S-dražby ve vymáhaní plateb za neobjednané služby pokračují. Regulátor tomu pouze přihlíží“ klientům oficiálně nabízí informace o dražbách nemovitostí a možnost zastupování v těchto dražbách.

Administrátorem aukcí je podle informací portálu společnost Centrum aukcí.cz s.r.o. Jednatelem a jediným společníkem této hradecké firmy je Luboš Vavrda.  Obchodování s realitami a s tím spojené finančnictví tvoří zdánlivě gro jeho činnosti. Své schopnosti nabízí také dalším zájemcům – prostřednictvím placených “koučinkových” seminářů. Na trend nespočetného množství motivátorů navazuje také další ze série motivačních knih – s nepřekvapivým názvem Akademie úspěšných. 

Čtěte také: 

Zemanův přítel Balák vlastní rozsáhlé pozemky u historické obce. Teď mu hrozí, že o ně přijde

S-dražby ve vymáhaní plateb za neobjednané služby pokračují. Regulátor tomu pouze přihlíží

V Česku expandují ruští investoři z Panama Papers

Po absolvování kurzu slibuje výdělky ve výši 200 tisíc měsíčně. Vše pod snůškou neuchopitelného sebezdokonalování. “Není nutné pracovat od rána do večera. Existují činnosti lépe ohodnocené a činnosti ohodnocené hůře. Pokud si vyberu, že chci vydělávat více peněz a mít více času pro plnění svých snů, mám na to právo stejně tak, jako každý jiný člověk na tomto světě,” zamýšlí se Luboš Vavrda na reklamním plakátu webu milionovy-prodej.cz. Sám sebe prezentuje a podepisuje jako “mentora a motivátora”.  

Na výše uvedeném webu nabízí různé koučinkové rady, semináře, další motivační knihy i jakýsi těžce uchopitelný vstup do předplaceného ekosystému, který vykazuje známky podobné různým multilevel marketing projektům.

Dalším administrátorem aukcí portálu S-dražby je společnost Banelo, a.s. Hradecká akciovka se Usnesením Krajského soudu v Hradci Králové z 18. července 2022 zrušuje a nařizuje se její likvidace. O tom, že je v likvidaci web S-dražeb neinformuje. 

Statutárním ředitelem Banela je Milan Saksa. Jeho jméno se objevuje ve statutárních orgánech celkově 6 firem. Čtyři z těchto podniků přitom skončilo v insolvenci. Jméno podnikatele je vidět také ve slovenském rejstříku, kde mu v roce 2017 krachla a zanechala dluhy společnost Nopo Slovakia. S insolvencemi se potýká také Milan Saksa a jeho rodina jako fyzické osoby. Jejich jména figurují v exekučních seznamech. 

 

 

Pokud považujete texty projektu Independence za přínosné, staňte se patronem projektu klikem na tento link

Biztweet, podpořte nás nákupem v našem eshopu 

Odemknout článek

Byznys Biztweet Byznys

  • 5 Kreditů
  • Přístup k exkluzivnímu obsahu
  • Objednávka služeb
Top

Standard Biztweet Standard

  • 1 Kredit
  • Přístup k exkluzivnímu obsahu

Můj stát, moje firma aneb Z Babiše Burešem Biztweet Můj stát, moje firma aneb Z Babiše Burešem

Muj stát, moje firma

Oblíbené motto „řídit stát jako firmu“, které do české politiky přinesl fenomén Andreje Babiše, definuje změny, jimiž česká společnost prošla mezi lety 2013–2021. Populismus kombinován s politikou nenávisti přinesl na pozadí ekonomické konjunktury Andreji Babišovi nebývalou popularitu. Společnost zas nebývale rozdělil a přinesl řadu nevratných změn. Titul Můj stát, moje firma odhaluje skutečnou výši dotací, které pobírají firmy, jejichž konečným uživatelem výhod je Andrej Babiš, jejich neobvyklý úspěch v získávání veřejných zakázek či to, jak podnikatelské impérium oligarchy po jeho vstupu do politiky vzkvétalo. Kniha se věnuje také otázce konfliktu zájmů a stavu, kdy veřejné peníze slouží zájmům velkopodnikatelů. Osobitě sleduje zneužívání politicky získaných pravomocí či pokřivení konkurenčního boje a trhu jako takového. Každému čtenáři také lidsky vysvětlí, jak na tento stav doplácí život běžného občana. Pokud je náhod příliš mnoho, nejde o náhodu. A tou, zdá se, nebyl ani průnik oligarchy Babiše do české politiky. Ideálním načasováním dosáhl toho, co se žádnému jinému velkopodnikateli nepodařilo. Česko řídil jako firmu. Svou firmu.

Podpořte Biztweet Biztweet Podpořte Biztweet

Líbí se Vám skutečně odborná a skutečně nezávislá tvorba Biztweetu?  Na nezávislost se nehráme, nemáme skryté sponzory, majitele, ani dárce, kteří si kupují naši vstřícnost. 

Podporu v hodnotě 1000 CZK můžete provést v našem eshopu. Pokud chcete darovat více, stačí produkt Podpořte Biztweet naklikat v košíku opakovaně. 

Biztweet

JURIJ FELŠTINSKIJ, MICHAIL STANČEV, TOMÁŠ LEMEŠANI: UKRAJINA V PLAMENECH Biztweet JURIJ FELŠTINSKIJ, MICHAIL STANČEV, TOMÁŠ LEMEŠANI: UKRAJINA V PLAMENECH

Autoři této publikace zmapovali v rozsahu a hloubce, kterou snese pozornost každého člověka, nezávisle od jeho předešlých znalostí o historii, komplikovanou chronologii ukrajinského národa.

https://biztweet.cz/article/5369-jurij-felstinskij-michail-stancev-tomas-lemesani-ukrajina-v-plamenech

Rusko v plamenech Biztweet Rusko v plamenech

Kniha sleduje mimořádný příběh stojící za falešnými islamistickými útoky na Moskvu, které spustily ruskou invazi do Čečenska. Na základě série oficiálních prohlášení a znalostí Alexandra Litviněnka tato výjimečná kniha ukazuje, že k útokům islamistů vůbec nedošlo. Šlo o akci naplánovanou tajnou službou FSB s cílem dosadit Vladimira Putina na post prezidenta. Kniha také popisuje transformaci bývalé KGB v síť nových tajných služeb a způsob, jak tyto služby stvořily autoritativní režim v Rusku.

marketing@biztweet.cz

Rusko v plamenech

Golden Biztweet Golden

  • 10 Kreditů
  • Přístup k exkluzivnímu obsahu
  • Objednávka služeb