ESET cíli na firemní zákazníky. Loni otevíral nová centra

Po expanzi do více než 200 teritorií se technologická firma ESET zaměřuje hlavně na lukrativnější klientelu.

Slovenská společnost již obsadila počítače a jiná zařízení běžného uživatele ve více než 200 zemích a teritoriích. Přirozeně tedy dochází k užší specializaci společnosti na novou firemní klientelu.

"Aktuálně se ESET více zaměřuje na segment enterprise zákazníky, čili velké firemní zákazníky, kteří mají úplně jiné bezpečnostní potřeby. Ochrana firem je velmi složitá a velké firmy nezajímá jen preventivní ochrana před škodlivým kódem ale také analýza případných průniků, "uvádí pro Biztweet mluvčí ESETu Zuzana Hošalová.

Čtěte také:

Chris Larsen. Pravda a šílenství kolem virtuálních měn

BonoPay. Nová slovenská platební brána

Společnosti využívají i další bezpečnostní technologie jakými jsou šifrování nebo dvoufaktorová autentifikace. "Co se týká tématu IoT nebo smart home, jen tento měsíc jsme vydali bezpečnostní aplikaci na ochranu smart televizorů s operačním systémem Android TV," říká Hošalová.

ESET má na Slovensku technologická centra v Košicích a v Žilině. Košické funguje od roku 2010, žilinské otevřeli na začátku minulého roku. V médiích rezonuje i plán postavit novou bratislavskou centrálu. V průběhu minulého roku firma otevřela i technologická centra v českém Brně a v rumunském Iaşi.

 

Biztweet, podpořte nás nákupem v našem eshopu