Thermoflex Assets chce stavět novou halu na Ústecku

V obci Jirkov na Ústecku má vyrůst nová výrobní hala na autodíly.

Za projektem, který by měl být realizován počátkem roku 2020 a dokončen koncem roku 2021, stojí společnost Thermoflex Assets .

V nové výrobní hale je projektován třísměnný provoz sedm dní v týdnu. Na jedné pracovní směně se předpokládá maximálně 30 pracovníků. V rámci 1. etapy rozšíření bude vybudován nový vjezd do areálu a dojde ke zřízení 85 nových parkovacích míst pro osobní automobily.

Výrobní prostory budou v jednopodlažní budově, zázemí pro zaměstnance počítá s dvěma podlažími. Projekt počítá také s novým prostorem pro skladování a manipulaci.

„Záměrem investora je stavba nového výrobního objektu společnosti. Účelem užívání objektu je vývoj a výroba vstřikovacích forem, výroba a skladování plastových výlisků,“ uvádí autor projektové dokumentace.

Čtěte také:

Automotive zaměstná v Moravskoslezském kraji dalších sto lidí

ASKO chce v centru Pardubic postavit nákupní centrum

Firma Thermoflex Assets se bude zabývat zpracováním plastů technologií vstřikování. V nové hale se mají vyrábět různé komponenty pro automobilový průmysl. Pro novou výrobní halu firmy Thermoflex Assets je navržena projektovaná kapacita zpracování plastů 6000 tun ročně. Na hale se zpočátku předpokládá umístění 4 vstřikolisů a následně se předpokládá umístění až 20 vstřikolisů.

Thermoflex Assets patří společnosti Flaming Ridge, za kterou stojí podnikatel Václav Vild z Choomutova.

 

Biztweet, podpořte nás nákupem v našem eshopu