ZOOT má novou finanční ředitelku

Nově budovaný manažerský tým největšího českého internetového obchodníka s módou ZOOT a.s. posílila Lucie Zdražilová.

 

Po příchodu Lukáš Uhla na post generálního ředitele a Roberta Vojáčka do pozice ředitele pro růst se L. Zdražilová ujala řízení firemních financí. Právě nezvládnutí finančního řízení rychlé expanze stálo za nedávnými problémy firmy, které nyní řeší v rámci povolené reorganizace. Hlavním úkolem nové finanční ředitelky je po konsolidaci celého úseku nastavení jasných pravidel finančního řízení celého provozu firmy včetně důsledné kontroly nákladů.

Za svou dosavadní profesní kariéru jsem posbírala zkušenosti jak z oblasti online obchodů, tak světa módy, což se nyní v ZOOTu krásně potkává. Nyní je nejdůležitější dostat cashflow a náklady pod kontrolu, což vidím jako jeden z hlavních problémů starého ZOOTu. Je potřeba správně nastavit a zautomatizovat finanční procesy a skladové hospodářství, které bude fungovat ve stabilním účetním systému a bude poskytovat kvalitní data pro finanční řízení podniku. A v neposlední řadě úspěšně dokončit proces reorganizace “ uvedla L.Zdražilová.

L. Zdražilová (nar. 1990) přišla na post finanční ředitelky ZOOT a.s. z firmy Dámejídlo.cz, kde byla v letech 2013 – 2018 a vedla jej jako CFO. V roce 2018 působila jako finanční ředitelka ve společnosti Pietro Filipi po jejím ovládnutí Michalem Mičkou. Je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, oboru Ekonomika managementu podniku. Kromě řízení financí ji baví i řízení motokár a ráda cestuje.