Accolade připravuje další průmyslový park

Společnost Accolade dostala v procesu EIA zelenou k dalšímu projektu. Vybuduje průmyslový park Jesenice.

Záměrem je výstavba výrobní haly s přidruženým skladem s nezbytným administrativním, sociálním a technickým zázemím.

„Naskladňování a vyskladňování skladových prostor probíhá na východní a západní straně, pomocí nakládacích a vykládacích doků (132 doků). Součástí záměru jsou také odstavná parkoviště pro kamiony (71 míst), která jsou navržena na severozápadní a severovýchodní straně objektu. Hlavní parkoviště jsou navržena na severovýchodní straně objektu, dále je navrženo ještě 6 malých parkovišť u každé administrativní vestavby. Parkovacích míst pro osobní automobily je 764,“ uvádí investor v projektové dokumentaci.

Nový areál, který doplní logisticky-průmyslovou výstavbu na Karlovarsku bude napojen na silnici první třídy vedoucí na Cheb a Mariánské Lázně.

Čtěte také:

EDS Retail Park chystá českou expanzi

Coworkingu se ve střední a východní Evropě daří

Celková plocha záměru přestavuje 192893 metrů čtverečních. Celkově může v případě plného obsazení pracovat v parku až 800 zaměstnanců. Projekt vytváří možnosti pro případné rozšíření.

„Areál bude určen pro příjem, skladování a redistribuci zboží do maloobchodní sítě v České republice a pro lehkou výrobu dle požadavku jednotlivých nájemců haly,“ uvádí Accolade. Výstavba by měla začít v polovině roku a první nájemci by v parku mohli sídlit už na podzim 2019.

 

Biztweet, podpořte nás nákupem v našem eshopu