Developer CTP se sídlem v Česku investuje v Rumunsku

CTP investuje přes 13 milionů eur, což je asi 340 milionů korun do rozšíření CTParku Timisoara v Rumunsku.

Jak uvádí server eurobuildcee, stavební práce by měly být dokončeny už v prosinci 2017. CTPark Timisoara aktuálně nabízí 15 tisíc metrů čtverečních. K rozšíření dochází díky zvýšené poptávce o logistické centra v Rumunsku. Developer proto rozhodl o navýšení kapacity o další dvě haly s celkovou rozlohou 17 tisíc metrů čtverečních.

„Rozhodli jsme se zahájit výstavbu CTParku Timisoara II, protože jsme uzavřeli smlouvu o pronájmu s strategickým klientem. Klient se rozhodl rozšířit prostor, aby splnil potřeby plynoucí z rozvoje operací v regionu. Dalším důvodem bylo zvýšení poptávky v oblasti Timisoara a poptávka po lepších průmyslových a logistických oblastech pro manipulaci se zbožím, které jsou více než jen skladiště. Jsem velmi rád, že vidím jasný vzestupný trend v oblasti logistiky a průmyslu v Rumunsku. Místní trh vykazuje obrovský rozvojový potenciál, " říká Ana Dumitrache, šéfka CTP Rumunsko.

Čtěte také:

CTP spustila stavbu průmyslového parku v Opolí

Developer CTP s další investicí. Hromadně vyměňuje osvětlení

CTP Invest dostala povolení. Postaví velké datové centrum

Stávající zařízení CTPark Timişoara I bylo zakoupeno v roce 2015 a je nyní plně pronajato nájemcům, jako jsou Altex, EMmag a Soehner.

Firma CTP, která je ovládána společností Multifin se sídlem v Nizozemsku, v Česku pronajímá přes dva miliony metrů čtverečních plochy skladů, hal pro průmyslovou výrobu a kanceláří.

 

Biztweet, podpořte nás nákupem v našem eshopu